Specializujeme se na potisk triček a ostatního textilu.

POTISK TRIČEK A TEXTILU,
TECHNOLOGIE POTISKU

Chcete ozvláštnit, zvýraznit svůj styl nebo propagovat svou značku? Jste z Opavy, Hradce nad Moravíc nebo okolí a potřebujete potisknout Váše oblečení či zajistit textil včetně potisku? Obraťe se na nás, nebo se za námi zastavte a my vám rádi pomůžeme, nejen vybrat vhodnou technologii potisku, ale také zvolit kvalitní textil dle potřeby a požadavků

Potisk triček a textilu je stále oblíbenější a častější způsob, jak podtrhnout jedinečnost svého outfitu či propagačních materiálů. Existuje mnoho technologií potisku textilu jako například termotransferové fólie, DTF neboli direct to film, sítotisk, sublimace a vyšívání. Níže vám pak vysvětlíme hlavní rozdíly mezi jednotlivými metodami.

Proč potisk texilu od nás?

15 let zkušeností a zázemí

Máme dlouhodobé zkušenosti s potiskem textilu a reklamy obecně a proto víme přesně jak na to. S našimi moderními technologiemi, metodamy a zázemím vám poskytneme vysokou kvalitu potisku.

Rychlost a flexibilita

Umíme vytvořit potisk triček a textilu dle přání zákazníka a jsme otevření novým nápadům. Snažíme se vše vyrobit v co nejkratším termínu, avšak s ohledem na TOP kvalitu provedení.

Jsme mladí a ambiciózní

Sice jsme „mladá“ firma, ale jsme ambiciózní. Naše práce nás baví a proto se snažíme neustále zdokonalovat a rozvíjet své služby.

Důraz na spokojenost zákazníka

Hlavní naší prioritou je náš zákazník. Proto slova kvalita a rychlost bereme za své. Případný zádhrel se snažíme řešit vždy prozákaznicky k plné spokojenosti.

Technologie potisku

DTF - Direct to film

DTF (Direct to Film) je moderní metoda digitálního tisku na textil pomocí transferové fólie. DTF tisk umožňuje tisk na tmavé i světlé materiály s vysokou přesností a barevnou věrností. Díky této technologii je také možné tisknout velké formáty a detailní obrázky s mnoha barvami a přechody.

Termotransferové fólie

Tato technologie potisku spočívá v aplikaci speciální termotransferové fólie na povrch textilu, která se následně tepelně fixuje na materiál. Fólie může mít různé barevné provedení a také různé vlastnosti, například lesklý nebo matný povrch. Jedná se o nejpoužívánější technologii v potisku triček a textilu.

Výšivka

Je tradiční metoda potisku, kdy se motiv aplikuje na textil pomocí jehly a nitě. Vyšivka je dokonale trvanlivá a výsledný motiv je velmi precizní. Ideální využití pro výšivu jsou nejčastěji jednoduchá firemní loga, emblémy a označení na uniformách. Strojní vyšívání se hodí zejména pro menší plochy a pro motivy, které nevyžadují velké množství barev.

Sublimace

Sublimace je speciální technologie potisku, která se využívá především pro potisk syntetických materiálů. Využívá se speciální sublimační inkoust, který se aplikuje na papír a následně se přenáší na textil pomocí tepla. Při vysokých teplotách se inkoust přemění z pevného stavu přímo na plyn a pronikne do vláken textilu. Díky této metodě se získává vysoce kvalitní a trvanlivý potisk, který nebledne ani po mnoha praních.

Sítotisk

Sítotisková technologie spočívá v metodě, kdy se barva aplikuje na povrch textilu skrz jemné síto. Každá barva se nanáší zvlášť a vytváří se tak barevný motiv. Sítotisk se využívá zejména pro střední a velké náklady a pro potisky, které obsahují menší množství barev.